Konu Bilgileri
Konu: Genç Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Yazar: engkrgz
Okunma: 249710 Yorum: 2478
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

aretias 22.09.2021, Saat:23:21   
Geri sarıp baktım da çok kötü basmış diz esnemiş. Galatasaray’da yasin de bu şekilde düşmüştü, pek iyi bir şey çıkmaz maalesef
Teşekkür Edenler:
GÖRkem 22.09.2021, Saat:23:39   
İtalyanların her jenerasyona böyle 1-2 siyahi oyuncu yerleştirmesi çok iyi değil mi? Çok planlı bi şekilde altyapı yönetimi var
2011: Özge-Gözde-Glinka-Nikolic-Bahar-Poljak-Gizem K.

2013: Naz-Brakocevic-Glinka-Gözde-Bahar-Fürst-Gizem K.

2017: Naz-Slöetjes-Zhu-Hill-Rasic-Kübra-Gizem Ö.

3. Yıldızın Hikayesi: https://youtu.be/uMO4cNGJBXk
Teşekkür Edenler:
atriyum 22.09.2021, Saat:23:42   
U18’ de Melisa Ege Bükmen dışındaki oyuncular çok yetersiz. Hele orta oyuncular hücumda çok etkisiz. Keşke Dalia takımda olsaydı. Pasörler ise hata yapmak için birbiriyle yarışıyor. Bu jenerasyonun çok çok çalışması lazım birşeyler yapmak istiyorlarsa.
Teşekkür Edenler:
otuzbeşbuçuk 22.09.2021, Saat:23:59   
Deniz Ece takımın genelinden 1 yaş küçük ama kadrodaki pasörlerden çok daha potansiyelli. Zaten çeyrekten öteye gidemeyeceksiniz hiç olmazsa Deniz gibi, Berre gibi yetenekli, potansiyelli oyuncuları alın kadroya, en azından tecrübe kazanırlar. Tabi malum lobi ve tvf buna asla izin vermeyecek.
" Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. "
İslam ÇUPİ
Teşekkür Edenler:
kalimero 23.09.2021, Saat:00:11   
Ben sadece Zengin soyadli ortamizi begendim gerisi bos bir jenerasyon

Aleyna cim cok gecmis olsun ins en kisa surede atlatir..Gercekten daha kariyerinin basinda cok yazik kiyamiyorum cok uzucu

Ne kadar kisa olsa da paslari dengesiz olsa da Gs li Ozge sanirim bu pasorlerden kotunun iyisi olarak hep kadrodaydi..Hic olmazsa arada koselere hizli pas gonderiyordu.Arada duzgn pas atiyordu..Bu pasorler tamamen fecaat..Kule paslari koseye gidene kadar hem blok oturuyor hemde ne aci kaliyor ne yukseklik o derece kotu..Keske Ozge sakatlanmasaydi umarim onunki de ciddi degildir..

Miray in hic denenmemesini de asla anlamiyorum
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Teşekkür Edenler:
Seda.deniz12 23.09.2021, Saat:00:34   
Ben de sadece deniz zengini biraz begendim o da hücumda yetersiz gerci ama blokta kötü degil diger iki ortamız da berbat
Teşekkür Edenler:
GÖRkem 23.09.2021, Saat:00:37   
Zengin uzamadıysa 1.84 falandı, umarım en azından 1.88 olur.Bosetti’ler altyapıda güzel ortalar çıkardılar, biraz da smaçörlere manşet almayı öğretseler keşke
2011: Özge-Gözde-Glinka-Nikolic-Bahar-Poljak-Gizem K.

2013: Naz-Brakocevic-Glinka-Gözde-Bahar-Fürst-Gizem K.

2017: Naz-Slöetjes-Zhu-Hill-Rasic-Kübra-Gizem Ö.

3. Yıldızın Hikayesi: https://youtu.be/uMO4cNGJBXk
Teşekkür Edenler:
Seda.deniz12 23.09.2021, Saat:00:46   
Ben en cok rusyadan suvorova adlı orta oyuncuyu begeniyorum kendi jenerasyonunun en iyi ortası bence kurtagicden cok daha iyi
Teşekkür Edenler:
otuzbeşbuçuk 24.09.2021, Saat:01:32   
Şöyle bir mısır maçına bakayım dedim de 5. sete kadar zor dayandım. Bu jenarasyon tamam iyi değil de mısır gibi vasat bir takımla da 5 set oynayacak kadar kötü değildi. Kenardaki arkadaşı çok mu aramışlar merak ediyorum hoş bizim hocalar sever bahane bulmayı, turnuva sonunda sakatlık vs der çıkar işin içinden.
" Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. "
İslam ÇUPİ
Teşekkür Edenler:
serkan 24.09.2021, Saat:15:49   
TVF, İtalya karşılaşmasında sakatlanan U18 Kız Milli Takım oyuncumuz Aleyna Göçmen'in yapılan kontroller sonucunda ön çapraz bağlarının koptuğu açıkladı.
Teşekkür Edenler:

Genç Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: