Konu Bilgileri
Konu: Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Yazar: engkrgz
Okunma: 45088 Yorum: 420
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

serkan 21.07.2019, Saat:20:51   
https://www.eurovolley.tv/en-int/playerpage/60530

türkiye-italya final maçı canlı yayın
Teşekkür Edenler:
kalimero 21.07.2019, Saat:21:56   
Liberoyu cok begendim valla
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 21.07.2019, Saat:22:23   
Bu jenerasyonun pasörü ve çaprazı U20'den daha iyi Big Grin

U20'nin intikamını burda aldık neyse ki. Tebrikler çocuklar, umarım hepiniz çok iyi yerlere gelirsiniz. Bu seviyenin baya üstünde top oynadığımızı 7 maçta sadece tek set vererek kanıtladık. Servisimiz ve bloğumuz genel olarak bi tık daha yukardaydı diğer takımlara oranla. 

Çok güzel şampiyonluk <3
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler: Meatballs
esfener 21.07.2019, Saat:22:28   
Çok iyi ya İtalyanlar bizim kızların çoşkusunu artırmak için Ankara havası koydular. Helal, bravo Italia Big Grin
Teşekkür Edenler:
esfener 21.07.2019, Saat:22:29   
Bizim psör ile siyahi kızımız Wilson iyi anlaşmadılar, birde manşetimiz biraz zayıf geldi bana.
Teşekkür Edenler:
serkan 21.07.2019, Saat:22:31   
slovenya'yı 3-1 yenen rusya turnuvayı 3.bitirmiş.
Teşekkür Edenler:
kalimero 21.07.2019, Saat:22:33   
Pasoru cok begendim tertemiz paslar atti..Nazli dan sonra cok iyi geldi..

Liberomuzu begendim ve Aleyna yi cok begendim..Ustune koyarsa iyi bir yere gelir

Twk macla bunlari soyleyebilirim ama genelde boyle oynamislarsa bu 3 lu Pelin le birlikte ust seviyeye cikar

Ozlem boy sorunu yasayacak gibi..Melis D. Yaprak ve Ozlem sanki hepsi ayni oyuncu

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler: Meatballs
esfener 21.07.2019, Saat:22:43   
Boyları kaç? Bu kızlarımızın hepsi 2004 doğumlu mu
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 21.07.2019, Saat:22:45   
Özlem bu turnuvada çok iyi maçlar çıkaramadı ama balkan şampiyonası ve yıldızlar türkiye şampiyonasında iyiydi, geçen yazki U15 milli turnuvalarında da iyiydi diye hatırlıyorum. Daha çok genç tabii ki uzar belki umutsuz olmaya gerek yok, Pelin'den sonra bana en çok umut veren 2.oyuncuydu. umarım fizik dezavantajı biraz kapanır daha çok yılı var 

Pelin bu takımın kaptanı ve yıldızı, bakalım gelecek yıllarda nasıl bir konuma erişecek. Kaptanlık meziyetini beğeniyorum, takımı sürüklemeyi biliyor. Motta dedeciğim genç oyunculara çok iyi effectler yapıyor özellikle altyapı dönemlerinde. illa ki ilgileniyordur şu an. Umarım geç olmadan kazandırır kendisini bize. Şöyle Boskovic gibi 17-18 yaşında bir çıkış yakalasa çok iyi olur. Melis Durulla bir iki sene idare edip sonra Pelin'i A takıma çıkarmak lazım. Tekniğini çok beğeniyorum solak olmanın avatanjını da güzel kullanıyor ama sertlik ve yükseklik sorunu var, her topa aynı sertlikte ve aynı yükseklikte vuramıyor tabii bu yaşta normal karşılanabilir. Umarım çok iyi yerlere gelir çok ihtiyacımız var. İleride Ebrar'a da rakip olabilecek, gerektiğinde yerini alabilecek birine ihtiyacımız var.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
kalimero 21.07.2019, Saat:22:53   
Pelin i tek macla degerlendirirsem haksizlik olur sanki..Simdiye kadar gayet guzel oynamis ama katiliyorum sertlik ve yukseklik sorunu var

Ben kose olarak en cok Aleyna yi begendim bu anlamda..Tabi desigim gibi tek mac uzerinden..Belki simdiye kadar kotu oynamistir birsey diyemiyorum ama 186 mi 88 mi ne boyu varmis..Bence degerlendirilmeli bu

Ozlem uzarsa belki olur ama uzamazsa zor isi..Ins uzar 182 fln olur en kotu de bir yerlere gelir yoksa sertligi iyi

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:

Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: