Konu Bilgileri
Konu: Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Yazar: engkrgz
Okunma: 45086 Yorum: 420
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

nervous 21.07.2019, Saat:22:55   
Özge Arslanalp, MVP ve En İyi Pasör ödülünü almış.
---

Yağmur, çamur, kar demeden
İyi günde kötü günde..

---
Teşekkür Edenler:
esfener 21.07.2019, Saat:22:56   
(21.07.2019, Saat:22:53)kalimero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pelin i tek macla degerlendirirsem haksizlik olur sanki..Simdiye kadar gayet guzel oynamis ama katiliyorum sertlik ve yukseklik sorunu var

Ben kose olarak en cok Aleyna yi begendim bu anlamda..Tabi desigim gibi tek mac uzerinden..Belki simdiye kadar kotu oynamistir birsey diyemiyorum ama 186 mi 88 mi ne boyu varmis..Bence degerlendirilmeli bu

Ozlem uzarsa belki olur ama uzamazsa zor isi..Ins uzar 182 fln olur en kotu de bir yerlere gelir yoksa sertligi iyi

Şu an kaç boyu Özlemin? 15 yaşındaysa, gerçi değişir ama bazı kızlar bu yaştan sonra da epey uzamaya devam ediyor ortalama sanırım 4-6 cm arası uzarlar.
Teşekkür Edenler:
serkan 21.07.2019, Saat:22:57   

Teşekkür Edenler:
kalimero 21.07.2019, Saat:22:57   
Ozge ayni zamanda Mvp olmus sanirim tebrikler

Uzak kose paslari tertemizdi..Hem yuksekligi hem fileden acikligi muazzamdi..Ins 175 falan olurda yeni bir pasorumuz olur
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler: Meatballs
kalimero 21.07.2019, Saat:22:58   
Sanirim bizden tek pasore odul verilmis yuh diyorum

Sampiyon kadtodan tek isme odul insafsizlik yahu..Vermeselermis zahmet olmus..

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
serkan 21.07.2019, Saat:22:59   
EABjhF7WwAAzyZD.jpg

pasörümüz mvp'de seçilmiş.
Teşekkür Edenler:
kalimero 21.07.2019, Saat:23:04   
En iyi pasor ve MVP alkislar..Gecen senede en iyi pasordu bir turnuvada Balkan di sanirim

Gs umarim seneye A takima ceker

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler: Meatballs
emre 21.07.2019, Saat:23:07   
Pasorumuzun bu yasta attigi uzak mesafe paslarinin kalitesi muazzamdi. Cok temiz elleri. Ancak boyu 170.

U16 seviyesinde dezavataj cok yasamiyor ama ilerisi icin cok umutlu degilim. 178 falan olabilse keske ama imkansiz gibi. En iyi pasor + MVP odulu ve pasorlugu ile fernanda venturini'yi hatirlatti biraz, onun gibi 180 olsa...

Pelin adeta gozde yilmazin solak versiyonu. Cok yavas adimliyor, az sicriyor ve gucsuz. Fark yarattigi konu bilek.

Ozlem bu sene gecen seneye gore etkisiz, cunku kisa kalmaya basladi bile. U15-U16 gecisi bile etkiledi. Cok umutlu degilim.

Aleyna yetenek-fizik-atletizm dengesi saglam tek kisi bence.
Bruno - Ivan - Leon - Dante - Lucas  - Gustavo - Sergio  

Teşekkür Edenler:
esfener 21.07.2019, Saat:23:36   
kürsüye bile çıkamamış Slovenya dan 3, İtalya dan 2 ve Rusya dan 2 oyuncu rüya takıma girmiş bizden sadece pasör Smile  Buradan nasıl bir sonuç çıkaralım lol. Slovenya çok iyi bireysel oyunculara sahipmiş ama pasörleri mi batırmış takımı, İtalya ve Rusya ortalama zirve takımlarında olduğu gibi iki iyi oyuncularıyla sona kalmış mı oluyor veya Türkiye aslında sıradan oyunculara sahip bir takımmış ve pasörümüz mü bizi şampiyon yapmış, takımı uçurmuş oluyor. Eğer ödüller istolara göre gitmemişse böyle bir sonuç çıkıyor ortaya Big Grin
Teşekkür Edenler:
RobinDeKruijf91 21.07.2019, Saat:23:55   
Turnuvayı hiç takip edemedim ve bu jenerasyonu hiç bilmiyorum ama tebrikler takım tebrikler Özge Heart Altyapılarda Türkiye dışında alınan ilk şampiyonluk herhalde bu? Hem de güle oynaya gelmiş Roza
Teşekkür Edenler:

Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: