Konu Bilgileri
Konu: Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Yazar: engkrgz
Okunma: 45087 Yorum: 420
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

emre 23.07.2019, Saat:22:52   
Bu takima bir antrenor bulamadilar mi acaba? Hangi akla lila ve ipar yedek? Sampiyon olmalari mi cezalandiriliyor lol. Hem fiziken hem de yetenek olarak cok iyi ikisi de. Tek eksikleri mevkidaslarina gore tecrube ve oynamalari lazim. Biri bu sene koseye cekildi, digeri ise gecen sene bu yas takiminda milliye giren kizdan as pasorlugu aldi fener u18'de.
Bruno - Ivan - Leon - Dante - Lucas  - Gustavo - Sergio  

Teşekkür Edenler:
kalimero 24.07.2019, Saat:18:11   
u18 aLMANYA MAÇI 

https://www.facebook.com/1018523215/vide...9081311148
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
kalimero 24.07.2019, Saat:19:48   
3 set izledim maci da takim cok kotuydu kapattim

Mansetlerimiz fecaat..Elifsu cok kotu hem manset hem hucumda..Gs deki o cesur yurek kiz gitmis yerine vasatlar vasati biri gelmis..Sude nin manseti bir tik daha iyi ama ondan da birsey olmaz

Ortalarimiz da kotu maalesef

2 pasoru de begendim..Ellerine gelen mansetler kadar oynayabiliyorlar ama ustune koyarlarsa bence hem Gs hem Fb A takimlarinda oynar her ikisi de 1 2 yila..Hatta ben olsam hemen cikarir 3.pasor olarak tecrube kazandirirdim

Gs Cagla Salih ve Ozge ile 2 3 yil sonra rahat oynar eger kizlar ustune koyarak devam ederse..Keza Lila da 2 yila Fb nin yedek pasoru olur sonrasi onlara bagli

Libero Gulce yi bilemedim..Iyi yada kotu gize batmiyor

Peyman iyi begendim ama o boyla zor isi..En az 185 falan olmali ki pek mumkun degil ancak 183 olur en fazla ama is gorebilir

Keske Elifsu yerine Ipar oynasa..Ipar i Peyman yerine ikili degisiklikle sokuyor mansetsiz anlamadim onu hic
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 24.07.2019, Saat:22:05   
3-2 kazanmışız ve yarı finale çıkmışız. Yarı finalde Rusya'yla karşılaşacakmışız.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
nervous 24.07.2019, Saat:22:28   
İstatistik var mı?
---

Yağmur, çamur, kar demeden
İyi günde kötü günde..

---
Teşekkür Edenler:
RobinDeKruijf91 24.07.2019, Saat:23:28   
https://results.eyofbaku2019.com/assets/...%201.0.pdf
Teşekkür Edenler:
esfener 26.07.2019, Saat:17:50   
(24.07.2019, Saat:19:48)kalimero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 set izledim maci da takim cok kotuydu kapattim

Mansetlerimiz fecaat..Elifsu cok kotu hem manset hem hucumda..Gs deki o cesur yurek kiz gitmis yerine vasatlar vasati biri gelmis..Sude nin manseti bir tik daha iyi ama ondan da birsey olmaz

Ortalarimiz da kotu maalesef

2 pasoru de begendim..Ellerine gelen mansetler kadar oynayabiliyorlar ama ustune koyarlarsa bence hem Gs hem Fb A takimlarinda oynar her ikisi de 1 2 yila..Hatta ben olsam hemen cikarir 3.pasor olarak tecrube kazandirirdim

Gs Cagla Salih ve Ozge ile 2 3 yil sonra rahat oynar eger kizlar ustune koyarak devam ederse..Keza Lila da 2 yila Fb nin yedek pasoru olur sonrasi onlara bagli

Libero Gulce yi bilemedim..Iyi yada kotu gize batmiyor

Peyman iyi begendim ama o boyla zor isi..En az 185 falan olmali ki pek mumkun degil ancak 183 olur en fazla ama is gorebilir

Keske Elifsu yerine Ipar oynasa..Ipar i Peyman yerine ikili degisiklikle sokuyor mansetsiz anlamadim onu hic

Aslında 1. pasörümüz yıllardır bu jenerasyonda Hilal Kocakara, bu yılda 1. pasörümüz oydu fakat sonra takımı Lila oynatmaya başlattı ve finallerde Lila vardı. Hilal de A takım kadrosuna eklendi. Ceren transferiyle (mevki olarak alakasız olsa da) kadrodan çıkarıldı. Lila Şengün'ü birçok kişi beğeniyor ama aslında FB genç takımında 2. pasör kendisi Smile
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 26.07.2019, Saat:18:34   
Rusya'ya 3-1 mağlup olmuşuz. İstatistik: 

https://results.eyofbaku2019.com/assets/...%201.0.pdf
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
80's lover 26.07.2019, Saat:19:04   
Üst seviyede oyunun sonucuna direkt etki edebilecek pasör eksikliği var.Türünün son örneği Wolosz,O'ndan sonrası hala boşluk.Hiç izlemedim ama Özge bu açıdan beni biraz heyecanlandırdı.Boyu aşırı kısa değilmiş,yeteneği o dezavantajı kapatabilir ki daha uzayabilir denildiği gibi.Ayrıca boydan çok sıçraması önemli, örneğin Cansu 182 ama çıktığı yükseklik 175lik bir oyuncunun çıktığı yüksekliğe denk.Neyse,geç oldu ama tebrikler,yolu açık olsun.
1 Bethania de la Cruz de Pena 2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu 5 Şeyma Ercan 6 Ceylan Arısan 7 Dilara Bağcı 8 Asuman Karakoyun 9 Büşra Cansu 10 Jordan Quinn Larson Burbach 11 Nilay Özdemir 12 Esra Gümüş Kırıcı 13 Christiane Fürst 14 Gözde Yılmaz 17 Neslihan Demir Güler 18 Maja Poljak

Antrenör Giovanni Caprara

Eczacıbaşı VitrA

Teşekkür Edenler:
esfener 26.07.2019, Saat:19:18   
Şampiyon takımdan hem de finallerde gayet iyi performans sergilemişken Sabire ve Sude Naz neden takıma alınmamış acaba?
Teşekkür Edenler:

Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: