Konu Bilgileri
Konu: Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Yazar: engkrgz
Okunma: 70311 Yorum: 456
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

serkan 17.07.2021, Saat:19:27   

Teşekkür Edenler:
KevinTillie 17.07.2021, Saat:20:37   
takım ve koç çok tatlı değil mi ya enerjileri falan altyapılarda böyle bir takıma hasret kalmıştık baya sevdim ben takımı umarım şampiyon olur kızlarımız
Teşekkür Edenler: TheRat , astropino , serkan
mansetalanopposite 17.07.2021, Saat:21:20   
Libero sakatlandiktan sonra yerine giren kız iyi sivadi Sad ne defans ne manşet Allah affetsin.

Tie break için iyi olmadı, umarım kazanır kızlar.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
TheRat 17.07.2021, Saat:21:44   
1 libero sakatlığı skoru nerelere getirdi, gerçekten yazık oldu.

Bu jenerasyonda Liza çok kıymetli. Fizikli bir oyuncu, tekniği iyi, manşeti yaşına ve boyuna göre düzgün, oyunu olgun, saha görüşü var, defans-blok var, servis var... kısaca kız all-round. Hücumu düşük çıkmış ama takımın genelde en kötü toplarını alan köşesi, o yüzden düşük çıkıyor. Onun dışında sahada çok vocal, oyuncularla sürekli konuşuyor. Sahadaki karakterini de beğeniyorum. Umarım kaybolmaz, çünkü böyle oyuncular pek çıkmıyor, bizde hele çok nadir.

Teşekkür Edenler: Meatballs
mansetalanopposite 17.07.2021, Saat:22:24   
Liza hangi takimin altyapısındaydi? 

Ben de oyun karakterini epey beğeniyorum.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
TheRat 17.07.2021, Saat:22:30   
(17.07.2021, Saat:22:24)mansetalanopposite Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Liza hangi takimin altyapısındaydi?

Vakıfbank.

Bir de Eczacıbaşı'ndan Eslem var dikkat çekici. Hücumda patlayıcılığı var ama onun da fizik dezavantajı var maalesef. 2007'li ve boyu 178, uzar daha ama yaşına göre kötü manşeti, Liza'nın ön turunda sıkıştırdılar onu bugün, bocaladı bayağı. U-20'deki Sude'vari bir smaçör diyeyim Eslem için.

Teşekkür Edenler: mansetalanopposite
Seda.deniz12 18.07.2021, Saat:17:43   
Herkes liza demiş ama hucumdaki sertligiyle cesurluguyla eslem beni daha cok heyecanlandırıyo mansetini geliştirmesi lazım ama
Teşekkür Edenler:

Yıldız Voleybol Milli Takımları genel sohbet ve paylaşım alanı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: