Konu Bilgileri
Konu: Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Yazar: Anka
Okunma: 173675 Yorum: 1734
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

serkan 08.07.2018, Saat:14:28   

Balıkesir DSİ Spor 1.Lig'de

Balıkesir DSİ Spor, ligden çekilme kararı alan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ile anlaşarak önümüzdeki sezon TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi'ndeki yarışma haklarını devir aldı.

Balıkesir DSİ Spor, ligden çekilme kararı alan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ile anlaşarak önümüzdeki sezon TVF kadınlar Voleybol 1.Ligi'ndeki yarışma haklarını devir aldı.

Böylelikle önümüzdeki sezon TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde Balıkesir'i DSİ Spor temsil edecek.

Teşekkür Edenler:
GÖRkem 08.07.2018, Saat:19:25   
Meliha Volleywood Facebook canlı yayınında şu an
2011: Özge-Gözde-Glinka-Nikolic-Bahar-Poljak-Gizem K.

2013: Naz-Brakocevic-Glinka-Gözde-Bahar-Fürst-Gizem K.

2017: Naz-Slöetjes-Zhu-Hill-Rasic-Kübra-Gizem Ö.

3. Yıldızın Hikayesi: https://youtu.be/uMO4cNGJBXk
Teşekkür Edenler:
serkan 10.07.2018, Saat:21:28   
hırvatistan bayan voleybol milli takımının yeni antrenörü italyan Daniele Santarelli olmuş.kendisi aynı zamanda Imoco Conegliano'nda antrenörü.
Teşekkür Edenler:
janis 11.07.2018, Saat:08:28   
Akdeniz oyunlarını kazandıktan sonra niye antrenör değiştirmişler ki
Teşekkür Edenler:
serkan 11.07.2018, Saat:23:46   
(11.07.2018, Saat:08:28)janis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akdeniz oyunlarını kazandıktan sonra niye antrenör değiştirmişler ki

yanlış çeviri yapmadıysam antrenör istifa etmiş.
Teşekkür Edenler:
janis 12.07.2018, Saat:08:40   
(11.07.2018, Saat:23:46)serkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11.07.2018, Saat:08:28)janis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akdeniz oyunlarını kazandıktan sonra niye antrenör değiştirmişler ki

yanlış çeviri yapmadıysam antrenör istifa etmiş.

şampiyon olunca daha iyi bir teklif almıştır o zaman Big Grin
Teşekkür Edenler:
jarom 12.07.2018, Saat:17:52   
Beylikdüzü metrobüste kadın voleybol takımına “şort atlet giymişler şunlara bak sanki evdeler böyle çıplak dolaşırsanız tabi tecavüz ederler” diyen erkek, Hamdımköy durağında indirilip kadınlar tarafından tarafından tekme tokat dövülerek hastanelik edileli birkaç saat oldu. Wall
Teşekkür Edenler:
Anka 13.07.2018, Saat:11:19   
FIVB Uluslar Ligi Finalleri'nde gümüş madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başantrenörü Giovanni Guidetti, ay-yıldızlı ekibin dünya sıralamasında 12. olduğuna işaret etti.

Çin'in ev sahipliğinde düzenlenen Uluslar Ligi finalinde ABD'ye kaybederek ikinci olan milli takımın başantrenörü Guidetti, 5 hafta süren turnuva, milli takımın gelişimi ve dünya sıralamasındaki yeri ve Japonya'da yapılacak Dünya Şampiyonası'na ilişkin AA'ya değerlendirmelerde bulundu.

Ay-yıldızlı ekibin Uluslar Ligi'nde takım halinde sergilediği oyun nedeniyle çok mutlu olduğunu vurgulayan Guidetti, "5 hafta süren uzun ve yorucu turnuvada takım olarak ortaya koyduğumuz oyun ve voleybol kalitesi, öz güvenimizi geliştirmek adına ileriye doğru büyük bir adım atmamıza vesile oldu." dedi.

"Fakat gerçek şu ki hala dünya sıralamasında 12. sırada bulunuyoruz." ifadesini kullanan Guidetti, şunları kaydetti:
"Bu da sıralamamızı yukarıya taşıyabilmek adına Japonya'daki Dünya Şampiyonası'nın önemini bir kat daha arttırıyor. Genel olarak baktığımızda ise Uluslar Ligi finallerinde kazandığımız gümüş madalya uzun ve zorlu yolculuğumuzun sadece ilk adımıydı."
Teşekkür Edenler:
serkan 16.07.2018, Saat:12:01   
Nilüfer'den Bursaspor'a  güzel teklif

Nilüfer Belediyespor, Sultanlar Ligi’nde Bursa’yı temsil eden tek takım olarak kaldı.

Seyirci konusunda bazı sıkıntıları olan Bursa temsilcisi, yeni sezonda Bursaspor Nilüfer Belediyespor olarak mücadele etmek istiyor. Bunun için nabız yoklamaya başladılar diyebilirim.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in ise konuya sıcak bakması, Bursa kadın voleybolu adına önemli bir gelişme bana göre. Ancak bunun olması için Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’ın elbette ‘olur’ demesi gerekiyor.
Aslında bir başka önemli gelişme ise Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in 1.Lig’de yer alan Bursaspor’un ligde mücadele etmesi için yardıma hazır. Hem kadrosunda yer alamayacak oyuncuları, hem de alt yapı takımındaki oyuncuları burada değerlendirmek hedefinde.
Bu teklife Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’ın ne diyeceğini doğrusu çok merak ediyorum. Bana göre Nilüfer Belediyespor’un kadın sporuna olan bakışı belli. Destek olmak istiyor. Başkan Ali Ay da uzatılan bu yardım elini tutarsa ve destek verirse, Bursaspor’u yeni sezonda ligde görme şansımız yüksek.
Evet;
Bursaspor Kulübü zamanında müracaat etmemesi nedeniyle belki lige alınmayacak. Ancak Türkiye Voleybol Federasyonu’ndaki Bursalı üye Ersin Yılmaz’ın, yönetim kurulu ikna edebileceğine ve sorunu çözeceğine yürekten inanıyorum.
Şu an hiçbir şey kaybedilmiş değil.
Bütün kulüpler ekonomik kriz içerisinde.
O nedenle transfer için de geç kalınmış değil.
Sadece, hiç te büyük paralar harcamadan yapılacak isabetli transferler Bursaspor’un rotasını geçen sezonki gibi üst sıraları zorlayabilir. Bana göre bu takım, Nilüfer Belediyespor’un genç yeteneklerinin tecrübe kazanması için önemli bir adım olur.
Ondan sonrası bence kolay olur.
Bursa’nın bir çok önemli firması var.
Onlarla bir araya gelinip, oyuncu transferi için bile maddi destekler istenebilir. Bunun olacağına yürekten inanan  insanlardan birisiyim.
İnşallah Yeşil Bursa AŞ’yi Nilüfer Belediyespor bünyesine katılmasına izin veren Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay da bu birleşmeye, desteğe olumlu sinyal verir.
Vermesi halinde, 2 milyonluk bütçe ayrılan Bursaspor Durmazlar Basketbol takımı ile birlikte, yeni sezonda Bursa’ya yeni heyecanlar yaşatabilir.
Cemal Ekentok / Bursa / Voleybolunadresi.com 
Teşekkür Edenler:
Dilara 20.07.2018, Saat:19:28   
leon’u kadrosuna katan perugia, normal sezon ve play-off’u kapsayan (salondaki en iyi yerleri içeren) sezonluk paketi 1003 €’dan satışa çıkarmış. geçen sene bu paketin fiyatı 448 €’ymuş. tek maçlık biletler ise 18 €’dan 40 €’ya çıkmış. 

bizimkiler de spor okullarından öğrencileri ve velilerini, banka & fabrika çalışanlarını taşımaya devam..
Teşekkür Edenler:

Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Voleybol Nasıl Oynanır? Voleybol Gündem 0 1,877 28.12.2013, Saat:22:57
Son Yorum: Voleybol Gündem
  Voleybol hakkında teknik bilgi ve kurallar Voleybol Gündem 0 2,002 28.12.2013, Saat:22:46
Son Yorum: Voleybol Gündem

Hızlı Menü: