Konu Bilgileri
Konu: Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Yazar: Anka
Okunma: 173672 Yorum: 1734
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

serkan 08.08.2018, Saat:12:22   

Üzeyir Özdurak Vakıfbank'ın altyapılar yurt içi ve yurt dışı idari koordinatörü olmuş.

Teşekkür Edenler:
serkan 12.08.2018, Saat:14:06   
Fenerbahçe'ye döndüğüm için çok mutluyum
Emre Batur: Fenerbahçe için terimin son damlasına kadar savaşacağım.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının yeni transferlerinden Emre Batur, kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Altyapıdan çıkıp A takımda büyük başarılar yaşadıktan sonra 6 yıllık aranın ardından tekrar yuvaya dönen Emre,  “Fenerbahçe için terimin son damlasına kadar savaşacağım” dedi.

Sözlerine, Fenerbahçe’ye döndüğü için yaşadığı mutluluğu dile getirerek başlayan Emre, “İnşallah Fenerbahçe için terimin son damlasına kadar savaşacağım. Fenerbahçe altyapısında yetiştim. 8 yıl Fenerbahçe’de oynadım ve 6 yıllık aranın ardından yeniden yuvaya döndüm. Yeni bir heyecan ve mutluluk. Yeni oluşumla birlikte güzel başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Taraftarlarımıza  destek çağrısında bulunan Emre, “Fenerbahçe camiası çok büyük bir camia. Dünyanın dört bir yanında taraftarı olan, sevilen bir kulüp. Seyircilerimize çok iş düşüyor. Desteklerini bekliyoruz. İnşallah hep birlikte tek yumruk olarak Türkiye’ye ve dünyaya Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ne kadar büyük bir kulüp olduğunu göstereceğimize inanıyorum. İnşallah hepimiz için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

Kadroda daha önceden tanıdığı isimlerin olduğunu belirten başarılı voleybolcu, “Takım yeni bir oluşum içinde ama milli takımdan ya da eski takımlardan tanışıyoruz. Yabancılarla kaynaşma içerisinde olacağız. Bunu en kısa şekilde atlatacağız. Antrenörümüz Veljko Basic’i milli takımdan tanıyorum. Kendisini çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Hep birlikte çok güzel işler yapacağız. Yeni transferlerden Ulaş ve Caner’le eski takımda beraberdik. Burada tekrar bir araya geldik. Yabancılık çekmeyeceğiz. Kısa sürede kaynaşacağız. Zaten arkadaşlığımız iyiydi, daha da iyi olursa Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımını en iyi yerlere getireceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

2012 yılında şampiyon olarak ayrıldığını ve yeniden şampiyonluk yaşamak için Fenerbahçe’ye geldiğini belirten Emre, “Yeniden Fenerbahçe” diyerek sözlerini noktaladı. 
Teşekkür Edenler:
scarpetta 14.08.2018, Saat:13:13   
Guidetti bugün İtalyan basınına röportaj vermiş (La Repubblica);
- ''Türkler kediler gibi, 7 canlı , ekonomik krizi beklenenden önce aşacaklar.''
- (10 yıldır Türkiye'de yaşayan, bir Türk ile evli olan Guidetti son dönemde insanların ekonomik krizden başka bir şey konuşmadıklarını söylüyor .)
 - ''Herkes acaba başlarına ne gelecekleri konusunda endişeli, spor dünyası da bu krizden ciddi şekilde etkilenecek.''
-  ''Mesela Mayıs ayında takımda bir oyuncu 1 milyon dolara kontrat imzaladı. bu 4 ay önce 4 milyon TL 'ye denk gelirken şu an 7 milyon TL'ye denk gelmekte Yabancı oyuncularsız yapmak zorunda kalınabilir''
 - '' Dolar ve Euro cinsinden kazananlar çok avantajlı. 3 ay önce 1 milyon dolara 1 ev alabilirken ,şu an iki ev alınabiliyor ''.demiş Guidetti.
Röportaj spor kısmında değil de İtalya'nın en önemli gazetelerinin birinde ,La Repubblica'da, dünya haberleri kısmında Erdoğan haberiyle birlikte yayınlanmış.
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 15.08.2018, Saat:19:40   
Özge Kırdar* 19.30 itibariyle TRTSpordaydı Mehmet Sevinç'in konuğu olarak ama yayını kesip Şenol Güneş'in basın toplantısına geçtiler lol. Üzülüyorum böyle değersizliklere. 

Ne kadar büyük bir ayıp ya. Kadını çıkarttılar oraya program başladı toplamda 2 dakika konuşamadan yayını kesip basın toplantısına geçtiler sonra da yayını bitirip futbola geçtiler. Hay sizin yapacağınız işe, tövbe ya.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
azsx 15.08.2018, Saat:19:53   
Basın toplantısı bittikten sonra devam etmeleri gerekirken futbol ligi gollerini veriyorlar Futbol kadar başınıza taş düşsün
Teşekkür Edenler:
serkan 17.08.2018, Saat:11:23   
DkvvfLYXsAAQ5KE.jpg

Milli pasör Arslan Ekşi, basketbolcu Duygu Fırat ile dünya evine girmiş.
Teşekkür Edenler:
mansetalanopposite 18.08.2018, Saat:17:01   
Alıntı:Özge'nin katıldığı programı şimdi yayınladılar Trt Sporda. Genel olarak şu geçenlerde twitterda flood yazdığı voleybola başlama, Kütahyadan İstanbula hikayelerinden bahsetti, socratese verdiği röp'teki açıklamalarına benzer şeyler söyledi.  

Vakıfbank'tan ayrılış sürecinde bir kırgınlık yokmuş. Ama 2012de Cannes'a altın sette kaybettikleri play off maçı dönüm noktası olmuş. "O dönem her gün antrenmandan ya da maçtan sonra eve gittiğimde ağlıyordum" dedi. "Bugün antrenmanda iyi değildim, maçta şunu iyi yapamadım vs diye. Giovanni zor bir antrenör, ben de zor bir oyuncuyum. Ama aramızda herhangi bir kırgınlık olmadan tam da zamanında ayrıldığımı düşünüyorum. Şimdi Giovanni ile çok yakın arkadaşız." dedi.  

"Eczacı'ya geçince de her şey daha güzel olabilirdi. Ama orada da her şey güzel olsaydı Polonya'ya gidemezdim" dedi. Polonyaya gittiği için böyle bir deneyim yaşadığı için çok minnettarmış. 

2011de ilk ŞL şampiyonu oldukları sezon bitince Brezilya'dan teklif gelmiş. "ŞL şampiyonu olmuş takımdayım, her şey yolunda, neden kalmayayım ki?" diye düşünüp reddetmiş teklifi. Ama çok pişmanmış, hatta kariyerine dair tek pişmanlığı. "Şimdi ki aklım olsa koşarak giderdim" dedi. Tüm gençlere de böyle teklifler geldiğinde mutlaka değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.

2012deki olimpiyat dövmelerini olimpiyata gitmeden yaptırmışlar. "Marco o dönem otelden çıkmamıza bile izin vermiyordu. Ben hatta dövmecimi otele çağırıp yaptırdım." dedi Big Grin

2016 Elemeleri hepsi için dönüm noktası olmuş, gidemeyince hepimizin içinden bir şeyler koptu minvalinde şeyler söyledi.

"Şu anki milli takım çok güzel bir yolda. Eda çok güzel bir kaptanlık yapıyor." dedi. 

Mehmet Sevinç "bu sene olmaz tabii ki ama seneye sezon sonu Giovanni seni milli takıma davet etse gider misin?" diye sordu, o da "yok gitmezdim tabii ki. Hem artık çok ağır geliyor her şey, -1 yıl ara verme sebebim de budur zaten çok yorulmuştum- hem de Giovanni eski oyunculara dönmez zaten artık" dedi. "Ama 2020 için çağırsa, olimpiyat için çağrılsam hiç düşünmeden giderim" dedi. 

Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte Özge'cim olimpiyata gitmek istiyorsan 2019'da da takımda olup emek verip rekabete gireceksin. Hem ihtiyaç da yok, sal artık takımı göreceğini gördün meydan Cansu başta olmak üzere gençlerin.

Motta Heart 2012'deki sıkı disiplini sağladı belki de olimpiyata gitmemizi. 2016'yı hatırlıyorum da, elemelere en son 3 sene önce birlikte oynamış kadroyu maçlardan 10 gün önce kampa sokarak hazırlanmıştık, lol. Utanç tablosu.
#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
Anka 03.09.2018, Saat:09:54   
2019 da düzenlenecek Gençler Dünya Şampiyonalarının yerleri belli olmuş.

Buna göre;

2019 U18 Genç Kızlar Dünya Şampiyonası  Mısır;

2019 U19 Genç Erkekler Dünya Şampiyonası  Tunus;

2019 U20 Genç Bayanlar Dünya Şampiyonası  Meksika;

2019 U21  Erkekler Dünya Şampiyonası  Bahreyn de düzenlenecek.
Teşekkür Edenler:
Anka 07.09.2018, Saat:10:43   
Paris Volley kapanıyormuş.
Teşekkür Edenler:
Anka 08.09.2018, Saat:10:19   
Kadın Voleybol Milli Takımımız Japonya’nın ev sahipliğinde 29 Eylül-20 Ekim 2018 tarihlerindeki Dünya Şampiyonası ve 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası TRTSPOR ekranlarında olacak.  

2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonasında yarı final ve final maçlarına Türkiye ev sahipliği yapacak.
Teşekkür Edenler:

Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Voleybol Nasıl Oynanır? Voleybol Gündem 0 1,877 28.12.2013, Saat:22:57
Son Yorum: Voleybol Gündem
  Voleybol hakkında teknik bilgi ve kurallar Voleybol Gündem 0 2,002 28.12.2013, Saat:22:46
Son Yorum: Voleybol Gündem

Hızlı Menü: