Konu Bilgileri
Konu: Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Yazar: Anka
Okunma: 173674 Yorum: 1734
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mansetalanopposite 12.09.2018, Saat:22:42   

Arkas'ın kadın voleybol şubesi kapanıyormuş Sad

#2 Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu #Legend
#18 Maja Poljak #Legend

#3 Tijana Boskovic
#7 Hande Baladın
Teşekkür Edenler:
bengin 24.09.2018, Saat:21:44   
Yeri burası değil belki de nereye yazacağımı bulamadım.  Birsorum olacaktı. 
Voleybol hakemi Onur Hoşnut un gerçek mesleğini bilen var mı?
Teşekkür Edenler:
Dilara 24.09.2018, Saat:21:52   
(24.09.2018, Saat:21:44)bengin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeri burası değil belki de nereye yazacağımı bulamadım.  Birsorum olacaktı. 

bilmiyordum ama sen diyince bi bakındım da ankara üniversitesi’nde eğitim görevlisiymiş sanırım:O uzmanmış hatta.
Teşekkür Edenler:
bengin 24.09.2018, Saat:22:48   
(24.09.2018, Saat:21:52)Dilara Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24.09.2018, Saat:21:44)bengin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeri burası değil belki de nereye yazacağımı bulamadım.  Birsorum olacaktı. 

bilmiyordum ama sen diyince bi bakındım da ankara üniversitesi’nde eğitim görevlisiymiş sanırım:O uzmanmış hatta

Ben de onun için sormuştum.  Ismini gördüm de bir universite  programında ismi nerden hatırlıyorum diye düşündüm aklıma gelmedi önce.  Sonradan aklıma geldi . Isim benzerliği diye düşündüm önce ama görüntü olarakta çok benzeyince olabilir mi diye düşündüm. Demek ki  üniversitedeki erasmus eğitim programında uzman olanOnur Hosnut ligde hakemlik yapan Onur Hosnut muş ?
Sen o kadar unide oku ama bunu yeni öğren. Kendimi kiniyorum   Biggrin
Teşekkür Edenler:
serkan 01.10.2018, Saat:02:16   
2020-2021 Sezonunda Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyoruz
THY Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım World Of Volley'e hedeflerini anlattı: 2020-2021 Sezonunda Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyoruz

1-      Bu sene Sultanlar Ligi’nde mücadele edeceksiniz. Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?
Sultanlar Ligi dünyadaki en değerli liglerden biri ve bildiğiniz gibi Türk Hava Yolları da ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu. Markamızın vizyonu ile örtüşen bir ligde mücadele edeceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz. Takımımız son iki sezonda üst üste lige yükselerek çarpıcı bir başarı yakaladı. Düzgün yapılanmış organizasyonumuz takım üyelerini çok motive etti. Böylece, bu kadar bir kısa sürede kimyamız tuttu ve Sultanlar Ligi’nde mücadele etmeye hazır hale geldik.
2-      2018/2019 sezonu için takımın hedefleri nelerdir?
Güncel hedefimiz ligi Avrupa Kupaları’na katılacak pozisyonda bitirmek.
3-      Vakıfbank’da çalıştınız. Kulüp organizasyonu, tesisler, oyuncular ve ekip olarak Vakıfbank ve Türk Hava Yolları’nı karşılaştırmanızı istesek ne dersiniz?
İmkanlarımız, tecrübemiz ve kariyerimiz diğer kulüplerle kıyaslanamayacak kadar üst seviyede. Türk Hava Yolları bir dünya markası. Bu takımın hedefi de aynı doğrultuda.
4-      Şu anki takımdan memnun musunuz?
Son iki sezonda, takımımızdaki oyuncuları seçerken sadece kariyerlerine ve performanslarına göre değil, aynı zamanda karakterlerine de çok dikkat ederek seçtik. Takım üyelerini ailemiz olarak görüyoruz, takımımızı da bu stratejiyle kuruyoruz. Takımımız için çok seçiciyiz. Bu sene de, hiç pes etmeyen ve sonuna kadar savaşan oyuncularla çalışıyoruz. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız çok çalışkanlar ve bu kadar kendini işlerine adayan kişilerle çalışıyor olmak bizleri mutlu ediyor.
5-      Gelecekte kulübün planları nelerdir?
Biz kuruluşumuzdan itibaren 5 yıllık bir proje ile yola çıktık. İlk bölüm hiç fire vermeden Sultanlar Ligi’ne yükselmekti, ki bunu başardık.
Daha önce de söylediğim gibi ikinci bölüm bu sene başlıyor ve hedefimiz ligi Avrupa Kupaları’na katılacak pozisyonda bitirmek.
2019-2020 sezonunda Avrupa Kupası kazanmayı ve ligi de Şampiyonlar Ligi’ne katılacak pozisyonda bitirmeyi istiyoruz.
2020-2021 sezonunda ise hedefimiz Şampiyonlar Ligi Kupasını kazanmak.
Teşekkür Edenler:
serkan 08.10.2018, Saat:15:20   
İtalya'da Yeşil Kart ve 3. hakem uygulaması başladı
İtalya Voleybol Federasyonu, Fair Play ruhunu canlandırmak için daha önce futbolda denenmeye başlanan Yeşil Kart uygulamasını voleybol maçlarında da kullanmaya başladı. İtalya’da ayrıca karşılaşmanın baş ve yardımcı hakemine ilaveten üçüncü bir hakemin de saha içinde görev yapması uygulaması yine Süper Kupa maçları ile başlamış oldu.

İtalya Voleybol Federasyonu, Fair Play ruhunu canlandırmak için daha önce futbolda denenmeye başlanan Yeşil Kart uygulamasını voleybol maçlarında da kullanmaya başladı. Voleybolda İtalya Süper Kupa maçı ile hayata geçen Yeşil Kartı ilk gören  Trentino forması giyen pasör Simone Gianelli oldu. Tecrübeli pasör, Trentino ile Perugia arasında oynanan İtalya Süper Kupası maçındaki bir pozisyonda rakibinin bir hücumuna yaptığı blokta, topun eline çarpıp dışarı çıktığı söyledi ve karşılaşmayı izleyen yaklaşık 4.000 kişinin alkışları ile maçın başhakeminden Yeşil Kartı gören ilk voleybolcu oldu.

Sporcu ve kulüplerin davranışlarının kurallara, rakiplere ve hakemlerin kararlarına saygı gösterilmesini yaygınlaştırmak ve ödüllendirmeyi amaçlayan Yeşil Kart uygulamasında, sezon sonunda  sezon sonunda en yüksek sayıda Yeşil Kart gören oyuncular bir miktar para ödülünün de sahibi olacaklar.

İtalya’da ayrıca karşılaşmanın baş ve yardımcı hakemine ilaveten üçüncü bir hakemin de saha içinde görev yapması uygulaması yine Süper Kupa maçları ile başlamış oldu. 
Teşekkür Edenler:
azsx 11.10.2018, Saat:16:17   
https://www.telegraaf.nl/sport/2653978/l...witterfeed 
Buijs ile Carol evleniyormuymuş orayı anlamadımda Evlilik teklifi etmiş.Türkiye'den bashetmişler
Teşekkür Edenler: Meatballs
sideout17 11.10.2018, Saat:16:37   
Muthis haber, tebrikler ikisine de  Heart
Teşekkür Edenler:
scarpetta 25.10.2018, Saat:19:52   
Sara Anzanello bugün 38 yaşında hayata veda etti. İtalya milli takımının oyuncusuyken ,kariyerinin sonlarına doğru ,muhtemelen maddi nedenlerle gittiği Azerbaycan'da hepatit olup karaciğer yetmezliğine gitmişti. O dönem Türkiye'de de takip edilmiş sonra İtalya'da karaciğer transplantasyonu olmuştu. 
Aslında bu durumu atlatmış ve toparlamış gibi görünüyordu ama instagram ve twitter paylaşımlarından son 4-5 ayı hastanede geçirdiğini anlıyoruz. 
Allah rahmet eylesin.
Teşekkür Edenler:
mesut.yesil 25.10.2018, Saat:20:08   
Anzanello için üzüldüm ama carol&buijs çifti mutlu etti bu güzel haber ile.
Teşekkür Edenler:

Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Voleybol Nasıl Oynanır? Voleybol Gündem 0 1,877 28.12.2013, Saat:22:57
Son Yorum: Voleybol Gündem
  Voleybol hakkında teknik bilgi ve kurallar Voleybol Gündem 0 2,002 28.12.2013, Saat:22:46
Son Yorum: Voleybol Gündem

Hızlı Menü: