Konu Bilgileri
Konu: Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Yazar: Anka
Okunma: 182118 Yorum: 1776
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mesut.yesil 03.09.2019, Saat:23:29   

Ne güzel bir röportaj olmuş...

Teşekkür Edenler:
serkan 04.09.2019, Saat:00:35   
Naz: Adımızı son 4’e yazdırmak istiyoruz

5 ay aranın ardından milli formayla sahalara dönen Naz Aydemir Akyol, “Kendi performansımı değerlendirecek olursam; sıçramam, çabukluğum bıraktığım düzeyde değil. Takımla çok uzun süre antrenman yapmadım fakat beklediğimden daha iyiyim. Takım arkadaşlarıma elimden geldiği kadar destek vermeye çalışıyorum umarım faydalı olabiliyorumdur. Bence kendi oynamamız gereken performansta değiliz ama artık her maç bir final. Hırvatistan’a karşı ilk finalimizi kazandık fakat şimdi önümüzde bir başka önemli final var. Kazanmak için de hatalarımızı aza indirmemiz ve takım halinde oynamak gerekiyor. Eli sıcak oyuncuyu bulabilmeliyiz. Maçta herkes elini taşının altına sokacaktır çünkü hepimiz madalya istiyoruz. Umarım Hollanda maçını da geçip adımızı son dört takım arasına yazdıracağız” ifadelerini kullandı.
Teşekkür Edenler:
kalimero 04.09.2019, Saat:09:04   
Özlem kırıp dökmeden hafif hafif dert yandığımız şeylerin üstünden geçerek gayet güzel bir röportaj vermiş

Naz da keza öyle
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
serkan 06.09.2019, Saat:11:12   
Kübra Akman ve Yardımcı Antrenör Alper Hamurcu açıklamalarda bulundu

Millilerimizde Kübra Akman ile yardımcı antrenör Alper Hamurcu, antrenman sonrasında turnuvayla ilgili görüşlerini aktardı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın orta oyuncularından Kübra Akman; “Hollanda mücadelesi bizim için ve ülkemiz için çok önemli bir maçtı. Kazanmamızdaki en büyük etkenin salonun tamamını dolduran Ankara seyircisinin olduğunu düşünüyorum. Sahada rakibimize inanılmaz bir baskı kurduk. Bu yüzden bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Ankara seyircisine teşekkür ediyorum. Kocaman bir aile olduğumuzu bir kere daha ispatladık. Bu seviyeden sonra bizim için kolay maç olmayacak. Hırvatistan ve Hollanda maçı da zorluydu. O iki maça nasıl çıktıysak Polonya maçı da öyle olacak. Kazandığımız takdirde finalde olacağımızın farkındayız. İnşallah finale yükselir ve şampiyon oluruz” dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Alper Hamurcu ise; “Hollanda’nın en büyük handikaplarından biri bu etaba kadar ciddi bir maç oynamamalarıydı. Bunu büyük ölçüde avantaja çevirdik. Şimdiye kadar çok çok iyi servis atan bir takımla da karşılaşmamışlardı. Rotasyonları bunu kullanmamıza müsaade edecek şekildeydi. Blok ve defans organizasyonunu da taktiksel açıdan nerdeyse kusursuza yakın oynadık. Yarı finaldeki rakibimiz Polonya’nın ise avantajlarından biri çok fazla zorlu maç oynamalarıydı. Kendi evlerinde mücadele ettiler. Rakibimiz Hollanda’ya göre daha dengeli ve en büyük artıları blokları. Onların da handikaplarını değerlendirmeye çalışacağız. Zorlu bir mücadele olacak ama bunları uygularsak kazanacağımız inancıydım.” Şeklinde konuştu.
Teşekkür Edenler:
coppat 07.09.2019, Saat:16:49   
https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/y...i-5321120/
Teşekkür Edenler: Voleybolcu
serkan 12.09.2019, Saat:18:55   
rusya bayan milli takım antrenörü vadim pankov sağlık nedenlerinden dolayı istifa etmiş.yerine Sergio Busato getirilmiş.(kasım ayında devam edip etmeyeceğine karar verilecekmiş.)
Teşekkür Edenler:
serkan 18.09.2019, Saat:14:03   
Mihajlovic: "Yeniden burda olmak harika"

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın yeni transferi Brankica Mihajlovic, resmi internet siteye açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın yeni transferi Brankica Mihajlovic, resmi internet siteye açıklamalarda bulundu.
Yeniden Fenerbahçe forması giyecek olmaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduğunu söyleyen Brankica Mihajlovic; Sırbistan Kadın Milli Voleybol Takımıyla kazandığı Avrupa şampiyonluğunu da değerlendirdi.
Yeniden Fenerbahçe forması giyecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek sözlerine başlayan Brankica Mihajlovic, “2015-2016 sezonunda Fenerbahçe forması giymiştim ve o zaman çok güzel anılarım oldu. Burası benim ailem gibi. Kulübümü çok seviyorum. Buradaki insanlarla çalışmayı seviyorum. Buradan ayrılırken tekrar Fenerbahçe forması giyeceğimi biliyordum, çünkü asıl hikayem bitmeden buraya gelmeyi planlamıştım. Şimdi yeniden Fenerbahçe’deyim.” ifadelerini kullandı.
Sırbistan Kadın Milli Voleybol Takımıyla elde ettiği Avrupa şampiyonluğunu da değerlendiren Mihajlovic, “Diğer şampiyonalara göre çok daha uzun bir şampiyona oldu. Bizim için biraz yorucu olduğunu söyleyebilirim. Fakat sonunda ufak farklarla da olsa şampiyon olabildik, unvanımızı korumuş olduk. Ülkem ve takımım adına şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Şunu da söylemem gerekiyor: Ankara’daki final maçında taraftarların oluşturduğu atmosferi daha önce hiç görmedim, tarif edemeyeceğim kadar iyiydi. Türk taraftarlar harikaydı.” şeklinde konuştu.
Taraftar desteğinin önemine değinerek sözlerini noktalayan Brankica Mihajlovic, “Türkiye’nin en büyük camiası olan Fenerbahçe camiasının taraftarını da maçlarımızda yanımızda istiyoruz, çünkü Avrupa’nın en zorlu kadın voleybol liglerinden bir tanesi de Türkiye Ligi. O yüzden taraftarımızın bizimle birlikte olmasının takımımıza çok büyük etkisi olacaktır. Bizi her zaman desteklesinler.” dedi.

Teşekkür Edenler:

Voleybol Genel Haberler ve Röportajlar Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Voleybol Nasıl Oynanır? Voleybol Gündem 0 1,943 28.12.2013, Saat:22:57
Son Yorum: Voleybol Gündem
  Voleybol hakkında teknik bilgi ve kurallar Voleybol Gündem 0 2,087 28.12.2013, Saat:22:46
Son Yorum: Voleybol Gündem

Hızlı Menü: