Konu Bilgileri
Konu: TV dizi ve yarışmaları Yazar: kalimero
Okunma: 1121157 Yorum: 14938
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kalimero 16.02.2015, Saat:01:22   
arkadaşlar survivor anlaşılan çok konuşulacak.buyrun tek başlıkta devam edin lütfen
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
kalimero 16.02.2015, Saat:01:25   
turabi-sahra-merve-serenay 4 lüsünden serenay ın olması saçma geldi bana.serenay ın çok iyi olduğunu söyleyemem.keşke müge olsaydı bari güzellik görürdükSmile

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
Burakcnar 16.02.2015, Saat:01:28   
Voleybol forumunda survivor'un ne işi var? Kurtlar Vadisine de başlık açın o zaman.Hatta Survivor'a bile başlık açılıyor basketbola da açın lütfen forumda birçok insan basketbolda konuşmak isteyebilir.
Teşekkür Edenler:
luba5 16.02.2015, Saat:01:30   
Süpersin Kalimero Smile
Teşekkür Edenler:
kalimero 16.02.2015, Saat:01:31   
sn burakcnar

voleybol forumunda başka spor dalı konuşulsun istemedik.survivor için başlık açmamın sebebi ise şimdiden konuşulmaya başlandıysa yarışma sırasında çok konuşulacağını bildiğimden geçen seneki yıllardan tecrübeyle.forumda herhangi bir diziden kimse konu açıp konuşmuyor.başka sorularınız olursa diğer mod arkadaşlara özelden mesaj atabilirsiniz

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
Burakcnar 16.02.2015, Saat:01:35   
Eğer başlık açmasaydınız millet Voleybol Ligleri başlığında survivor mu konuşacaktı sürekli? Madem forumda sadece voleybol konuşulsun istiyorsunuz bu başlığı hiç açmamanız gerekirdi.Gıcıklık olsun diye demiyorum ama ben izlediğim dizilerle ilgili yorumlarımı Bayanlar Voleybol Ligi konusuna yazsam o dizilere de başlık açacak mısınız? Gerçekten son derece anlamsız bir konu olmuş.Neyse artık.
Teşekkür Edenler:
kalimero 16.02.2015, Saat:01:38   
@burakcnar

gerekli görüldü ve açıldı..bir şikayetiniz varsa yöneticiye iletirsiniz.

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
Burakcnar 16.02.2015, Saat:01:39   
Yönetici kim?
Teşekkür Edenler:
nervous 16.02.2015, Saat:01:44   
Konu başlığı biraz daha genelleme yapılarak Televizyon Dizileri ve Yarışmalar şeklinde olabilirdi. Survivor konusuna gelince ben izlemeyi düşünmüyorum, izleyecek arkadaşlarımıza da iyi seyirler diliyorum.
Teşekkür Edenler:
jaferrr 16.02.2015, Saat:01:45   
(16.02.2015, Saat:01:28)Burakcnar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Voleybol forumunda survivor'un ne işi var? Kurtlar Vadisine de başlık açın o zaman.Hatta Survivor'a bile başlık açılıyor basketbola da açın lütfen forumda birçok insan basketbolda konuşmak isteyebilir.

Katılıyorum.
Teşekkür Edenler:

TV dizi ve yarışmaları Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: