Konu Bilgileri
Konu: TV dizi ve yarışmaları Yazar: kalimero
Okunma: 1139595 Yorum: 14949
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kakava 16.02.2015, Saat:17:03   
Acun ilk kez iyi bir şey yapmış, çok şaşırdım. Normal şartlarda bu kadar büyük tepki olmasaydı inadına yarıştırırdı reyting için o insanlık yoksununu ...

Bütün bölümlerini izlediğim Avrupa Yakası ve Canım Ailem'den sonra Yalan Dünya ve Aramızda Kalsın'ı izliyordum ama onlar da bitti. Geri kalan Türk dizilerini izleyemiyorum çok uzun süreleri, fazla ağır ilerliyor konular... Çok boşsam eğer arada internetten 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk'a bakıyorum ama düzenli izleyebildiğim bir dizi yok.

Survivor'ı da üniversite 5'teyken Derya Büyükuncu falan varken son 5-6 haftasını izlemiştim. Hatta her haftasonu bir arkadaşın evinde toplanıp izliyorduk Smile
Teşekkür Edenler:
emre 16.02.2015, Saat:17:15   
Shameless izlemenizi oneririm, ozellikle hayatinizdan zevk almamaya basladiginiz anlarda. Daha kotu hayatlardan nasil zevk alinabilecegini goruyorsunuz.

Da vinci's demons izleyenler marco poloyu cok sevecektir.

100 bolumluk diziyi 15 gunde izlemek gibi alislanliklariniz varsa fringe izleyin, fizik-biyolojiye falan merakiniz varsa orada gecen seylerin ucundan kıyısından bir seyler anlayip siz de kendi paralel evren teorilerinizi kurabilirsiniz Smile walter bishop izlenmesi gerek karakterlerden.

Jj islerini seviyorsaniz onun kendini tanittigi aliasi izleyebilirsiniz, ilk 2 sezonu efsaneydi ama sonra jj ayrildikca lost gibi o da sacmaladi. Ama jj'in klasik sayi takintilari, paralel evrenlerinden sikildiysaniz izlemeyin. Jennifer garneri izlemek zevkliydi.

Eger sizde ara sira amerikan genclik dizileri izlemeyi seviyorsaniz birkac bolum pretty little liars izleyebilirsiniz . Bu genclik dizilerini tamamen takip etmek sıkıcı olsa da aradan bolum izlemek guzel.
Bruno - Ivan - Leon - Dante - Lucas  - Gustavo - Sergio  

Teşekkür Edenler:
kakava 16.02.2015, Saat:17:18   
Shameless'ı bu ara çok duyuyorum. Yakın bir arkadaşım başlamış kesinlikle izlemelisin deyip duruyor. Dayanamayıp başlayacağım sanırım Smile
Teşekkür Edenler:
ali 16.02.2015, Saat:17:19   
geçen sene forumda özlem çok konuşulmuştu ben bütün survivorları biraz izlemişimdir ama o seneyi pek hatırlayamıyorum onun performansını merak ediyorum. bu sene herkes çok iyi gibi hakan-merve oflaz ikilisini bir arada görmekte iyi olacak gerçekten hakan bin bir türlü oyunla gönderilmişti.. nihat doğanın kadrodan çıkarılmasıda çok iyi olmuş nihat gitmeden yine pascal nouma ya kafayı takmıştı zaten gitse yine bin bir düzgün cümleler! yapardı
Teşekkür Edenler:
ali 16.02.2015, Saat:17:24   
(16.02.2015, Saat:02:40)kalimero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabanci dizi izleyemiyorum ben.turk dizileri daha bizden geliyor..o hayat benim paramparca kocamin ailesi kara ekmek takip etmeye calistiklarim

Bunlar haricinde ask yeniden asla vazgecmem i izledim denk gelip.asla vazgecmem dizisini de o kiz icin izledim.miss turkey 2 miydi 3 muydu neydi kiz bence bir guzellik abidesi..o gozler var ya o gozler masallah

kara ekmek dizisini teyzem izliyor diye 1 hafta izledim konu ve oyunculuklar olarak dikkatimi çekti özellikle adını bilmiyorum ama asi agrasif kızımızı çok beğendim.. bunun dışında izlediğim dizi 1 erkek 1 kadın ve tatildeyken güllerin savaşına takıldım
Teşekkür Edenler:
luba5 16.02.2015, Saat:17:24   
(16.02.2015, Saat:17:19)ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen sene forumda özlem çok konuşulmuştu ben bütün survivorları biraz izlemişimdir ama o seneyi pek hatırlayamıyorum onun performansını merak ediyorum. bu sene herkes çok iyi gibi hakan-merve oflaz ikilisini bir arada görmekte iyi olacak gerçekten hakan bin bir türlü oyunla gönderilmişti.. nihat doğanın kadrodan çıkarılmasıda çok iyi olmuş nihat gitmeden yine pascal nouma ya kafayı takmıştı zaten gitse yine bin bir düzgün cümleler! yapardı
Özlem ile ilgili survivor videoları izlemek istiyorsanız Survivor Aslanlar-Kanaryaların bikac bölümünün oldugu bir site var link atabilirim .
Ben Merve ve Nadia'nın arasında ki mücadeleyi de biraz merak ediyorum aslında Smile
Teşekkür Edenler:
kalimero 16.02.2015, Saat:17:28   
@ali

o kızımızı bende çok beğenirim.adını anımsamıyorum şu anda bende ama daha önce 3-4 dizide rol almıştı başrol olarak.bende o var diye baktım sonra da takibe başladım

diğer taraftan o nihat tan zaten hiç haz etmiyordum iyice dosyası kabardı..bu tarz benim de kızın biriyle cilveleşirken iyiydi ama..neyse inş onu bir daha tv de görmeyiz artık tam medya maymunu
efsane ALEX DE SOUZA&SEDA TOKATLIOĞLU

Yasemin Özel 
Teşekkür Edenler:
ali 16.02.2015, Saat:17:34   
(16.02.2015, Saat:17:24)luba5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16.02.2015, Saat:17:19)ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen sene forumda özlem çok konuşulmuştu ben bütün survivorları biraz izlemişimdir ama o seneyi pek hatırlayamıyorum onun performansını merak ediyorum. bu sene herkes çok iyi gibi hakan-merve oflaz ikilisini bir arada görmekte iyi olacak gerçekten hakan bin bir türlü oyunla gönderilmişti.. nihat doğanın kadrodan çıkarılmasıda çok iyi olmuş nihat gitmeden yine pascal nouma ya kafayı takmıştı zaten gitse yine bin bir düzgün cümleler! yapardı
Özlem ile ilgili survivor videoları izlemek istiyorsanız Survivor Aslanlar-Kanaryaların bikac bölümünün oldugu bir site var link atabilirim .
Ben Merve ve Nadia'nın arasında ki mücadeleyi de biraz merak ediyorum aslında Smile

iyi olur atarsanız geçen senede merak etmiştim bu yıl yarışma başlamadan bir bakayım.. Merve ve Nadia ikilisinin olması saçma bence merve 1. olduğu için hak ediyor ama nadia sırf reyting için alınmış yarışmaya..
Teşekkür Edenler:
ali 16.02.2015, Saat:17:38   
(16.02.2015, Saat:17:28)kalimero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ali

o kızımızı bende çok beğenirim.adını anımsamıyorum şu anda bende ama daha önce 3-4 dizide rol almıştı başrol olarak.bende o var diye baktım sonra da takibe başladım

diğer taraftan o nihat tan zaten hiç haz etmiyordum iyice dosyası kabardı..bu tarz benim de kızın biriyle cilveleşirken iyiydi ama..neyse inş onu bir daha tv de görmeyiz artık tam medya maymunu
Özlem Yılmaz'mış adı abla Smile onun replikleri falan çok iyi ve daha önce hiç bu tarz bi rolde oynamamıştı galiba çok yakıştırdım ben rolü ona.. kara ekmek daha önce oynadığı unutulmaz dizisine benzeyecek galiba ilerleyen bölümlerde abla kardeş aynı kişiye aşık olacaklar diye düşünüyorum Wink
Teşekkür Edenler:
luba5 16.02.2015, Saat:17:38   
(16.02.2015, Saat:17:34)ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16.02.2015, Saat:17:24)luba5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

iyi olur atarsanız geçen senede merak etmiştim bu yıl yarışma başlamadan bir bakayım.. Merve ve Nadia ikilisinin olması saçma bence merve 1. olduğu için hak ediyor ama nadia sırf reyting için alınmış yarışmaya..
Biri Selim'in eski eşi diğeri yeni sevgilisi . Acun'un reyting için yapmayacağı şey yok
Teşekkür Edenler:

TV dizi ve yarışmaları Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: