Konu Bilgileri
Konu: Basketbol Yazar: Anka
Okunma: 3125612 Yorum: 39537
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.22/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SpartacusCrixus 24.06.2020, Saat:01:01   
Zeljko Obradovic, Panathinaikos'ta olduğu gibi bütçenin düştüğü ilk sezon takımdan ayrıldı beklenen gelişmeydi.

Obradovic'in Fenerbahçe kariyeri Ergin Ataman'ın Beşiktaş ve Galatasaray ile şampiyonluklarının ardından başlamıştı, Ergin Ataman'ın Anadolu Efes'te son 2 yıl Obradovic'e kurduğu üstünlük sonrası kariyeri sona erdi.
Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.
Teşekkür Edenler:
Murat Kaya 24.06.2020, Saat:01:02   
İlla bitecekti bitti
Teşekkür Edenler:
butterflyeffect 24.06.2020, Saat:09:18   
Dünyanın en iyi koclarindan birini bizimle görmek cok güzeldi. Cok özel basarilar yasadik, gururlandik. Ülkeye euroleague'i getiren ilk takim olduk. Her sey icin teşekkürler Sad 
En son Alex ve Ykk'nin gidişine bu kadar üzülmüştüm heralde
whatever you are, be a good one

Fenerbahçe
Teşekkür Edenler:
Dilara 24.06.2020, Saat:10:46   
bir şey yazardım da neyse. bu kadar kompleks size bile fazla. 

kaldı diyorlardı, gerçekten çok üzüldüm. sadece fenerbahçe’ye değil koca ülkeye vizyon getirmişti. rekor kombine satışları, beş sene üst üste final four’a kalmak, 3 final oynamak, 1 şampiyonluk... kolaysa şimdi fenerbahçe yeni yönetimi de diğer takımlar da yapsın bakalım aynılarını da izleyelim.

şimdi gözler futbolda. basketbol şubesine para harcanmayacağına göre uçacağız futbolda. sizdeyiz ali bey. 

teşekkürler yaşattığın her an için hocam. 
https://twitter.com/kamilkiliic/status/1...70850?s=21
Teşekkür Edenler:
Kaan 24.06.2020, Saat:10:53   
Ezeli rakipte bile olsa bir basketbol efsanesini ülkede izlemek çok güzeldi. Belki bütçe yüzünden belki gerçekten dinlenmek istedi bilinmez. Ama her şey için teşekkür etmek borç. Çünkü onun gelişi basketbola ilgiliyi ve olan rekabeti daha üst seviyelere taşıdı. 

Fenrbahçe nasıl bir yol haritası izleyecek bakalım. Bence Saras'ı zorlayacaklardır.
Teşekkür Edenler:
Dilara 24.06.2020, Saat:10:56   
saras mı? Big GrinBig Grin hiç güleceğim yoktu. ya erdem can olur ya da bir gece ansızın fenrerbahçeli ertuğrul erdoğan yuvasına dönmüştür tiviti gelir. üçüncü bir seçenek yok bence. hocanıza sahip çıkın derim......
Teşekkür Edenler:
Kaan 24.06.2020, Saat:10:59   
Zaten sabah Ufuk Sarıca ve Ertuğrul Erdoğan haberleri çıktı. Ama ben ihtimal vermiyorum. En azından ilk etapta bir zorlayacaklarını düşünüyorum.
Teşekkür Edenler:
Dilara 24.06.2020, Saat:11:08   
sarıca geleceğine ertuğrul hoca gelsin zaten. normalde ertuğrul hoca’yı alabilir mi bizimkiler derdim ama karşı tarafta gsbasket yöneticileri var, o rahatlatıyor biraz.

gerçi bizimkilerin hayali ufuk sarıca’ydı, kesin onu zorlarlar ve onu da beceremezler eminim ki. zoc takım başındayken bile görüşecek kadar hayranlar sarıca’ya. yazık gerçekten.
Teşekkür Edenler:
hmetin11 24.06.2020, Saat:14:04   
Obra nın gelisini de gidisini de su anki Efes Antrenorune baglamak da ilgicmis gercekten zaten zat-ı muhterem den bu beklenirdi.
Obra gitti. Pao da Diamantidis ler Saras lar Bodiroga lar para bitince Obra ucmustu.FB de de butce azalınca aldıklarında indirim istenince Obra uctu.
Tabii Yonetimin de payı var.

Sonucta simdi ne yapılacagı onemli Fanatik BJK li Ufuk Sarıca ve hic unutmadıgım bir enstantanesi var ve Ertugru Erdogan vizyon buysa kapatın subeyi kupa getiren tek bransı da kapatın.Siz de rahatlayın biz de rahatlayalım.
Bu arada Obra da rahatca Barca ya gidebilir.

FB nin Hocası ya Saras olur ya Erdem Can olur.ufuk Sarıca ,Ertugrul Erdogan nedir?Vizyon bu mudur?
Obra nın gidisine fazla uzulmuyorum da su Yonetimin Vizyonunu su isimleri gorunce ve butceyi budayacaklarını dusununce uzuluyorum.
Teşekkür Edenler:
SpartacusCrixus 24.06.2020, Saat:14:59   
@hmetin11

Anlaman için basit yazayım, zorlanıyorsun bazen.

2011-2012 lig şampiyonu Beşiktaş (Ergin Ataman)
2012-2013 lig şampiyonu Galatasaray (Ergin Ataman)
Obradoviç'in gelişi 2013-2014 sezonu
2018-2019 lig şampiyonu Anadolu Efes
2019-2020 sezon iptal, sezonun takımı Ergin Ataman' ın Anadolu Efes'i, Obradovic'in Fenerbahçe Beko kariyeri sona erdi.

Bütçenin düşmesinin sebebi son 1.5 yılda başarısız olması, bunu bahane eden bir yönetim, Galatasaray ile son sezonunda Ergin Ataman aynı şeyleri yaşadı, başarısız oldu, rakibi Fenerbahçe Beko Euroleague'de şampiyon oldu, Galatasaray bütçe düşürdü, Ergin Ataman ile devam edilmedi.

Ertuğrul Erdoğan'ı alma iyiliğinde bulunup bizi kurtaracak her ekipten Allah razı olsun Smile
Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.
Teşekkür Edenler:

Basketbol Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: