Konu Bilgileri
Konu: Basketbol Yazar: Anka
Okunma: 3097086 Yorum: 39528
Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.22/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

hmetin11 02.07.2020, Saat:23:10   
Saras kendi icin kolayı secti.15 yıldır loser ligin kitabını yazan, EL de FB nin neredeyse her Barca macını kazandıgı,Dream Team ile bile fiyasko bir sezon yasayan Pesic ten sonra ben bile gitsem ondan basarısız olamayacagım, berbat da bir salonu bir takıma gitti.Laso Hocam Ligde gerekeni yapacaktır EL de de biz varız CSKA var sonuc olarak basarısızlıga alıskın oldugu icin Barca Saras icin sıkıntı olmaz.Ama Basarısız olması Saras ın kariyerine bir darbe vurur.Yalnız Saras ın Mirotic e cekecegi fırcalar ilginc olacak.

Igır Kokoskov umarım De Colo uzerine bir takım insa eder.Ben olsam Datome,De Colo,Vesely tutar kalanları gonderirdim.Bakalım neler olacak?

Yazmak kolay Sosyal Medyada GS lılar yazıyor Hartley in icerde maası var diye dogru yalan bilemem. Dedigim gibi yazmak kolay Pelin GS da,Hartley GS da ,Asena GS da yazmak kolay olup olmayacagını gorecegiz.Ben olur ya da olmaz demiyorum.GS da bir belirsizlik var diyorum.
Teşekkür Edenler:
Murat Kaya 02.07.2020, Saat:23:42   
Saras neden kolayı seçsin ki. Asıl zor olan Barça da çalışmak. Öyle büyük baskı var ki başarısızlık zirve yapmış durumda her sene tonla para harca F4 yok kaç sezon oldu
Teşekkür Edenler:
hmetin11 03.07.2020, Saat:00:10   
Alısmıslar iste bunye olarak basarısızlıga hele ki busene kurulan kadro ile bile ligde fiyasko yasadıktan sonra daha buyuk basarısızlık olamaz.Dolayısı ile risk sıfır...
Saras basarısız olsa ne olur?Cıkar adam zaten bu takım 15 yıldır F4 bile goremiyor bırak sampiyonlugu der cıkar.
Teşekkür Edenler:
Kaan 03.07.2020, Saat:10:06   
Kokoskov isim olarak çok iyi bir tercih olarak duruyor. En zaından Obradovic sonrası o heyecanı devam ettirebilecek bir isim. 
Ama bence çok büyük de soru işaretleri de barındırıyor. Milli takım ile kulüp takımı çalıştırmak çok farklı. Birbirine referans olabilecek şeyler değil. Bu açıdan ilk kulüp deneyimi merak uyandırıcı olacak.
Teşekkür Edenler:
Murat Kaya 03.07.2020, Saat:13:44   
Valla Euroleague de başarı garantisi yok.

Ergin Ataman iki senedir istikrarlı kadro kurarak bir ivme yakaladi. Bundan sonra rakipler hedef takım olarak göreceklerdir. Belki Micic ayrılabilir falan ama kalırsa yine F4 adayı olurlar.

Barcelona mecbur yeniden yapılanma yapacak
Teşekkür Edenler:
hmetin11 03.07.2020, Saat:17:05   
Evet Kokoskov riskli , Trincheri de denenebilirdi ama boyle bir risk aldik.Umarim iyi olur.
Teşekkür Edenler:
SpartacusCrixus 05.07.2020, Saat:15:04   
Alina Iagupova ve Lyudmyla Naumenko Çukurova Basketbol'da...

2018-2019 sezonun bu iki oyuncuyu takımı bozdular diyerek gönderen Ceyhun Yıldızoğlu ve Çukurova Basketbol oyuncuları tekrar transfer etti. Herhalde anlattıklarımı herkes anlamıştır Smile

Başarısızlıkta bir suçlu göstermek için 2 yıldır takımda olan Alina Iagupova ve Lyudmyla Naumenko'yu takımı bozuyorlar diye gönderdikleri yalanını söylemişlerdi.
Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.
Teşekkür Edenler:
hmetin11 05.07.2020, Saat:17:42   
Biz subeyi kapattık da bizim haberimiz mi yok?De Colo Real,Vesely Barca,Sloukas Oly yazıyorlar.
Datome yi buy out almadan Milano ya adeta hediye etmisiz haberlere bakarsan, Sloukas icin ise 1.3M istiyormusuz.
Baskan cıktı "De Colo,Sloukas,Vesely kalacak mı" dediler.Kim bilir dedi.

Su takımda 3 adam bırakacaktınız ya 3 adam...Datome,De Colo,Vesely bu gidisle adam kalmayacak.
Teşekkür Edenler:
sandro 10 saat önce   
Fenerbahçe Beko'nun Sassari'den Kanadalı Dyshawn Pierre ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edilmiş.
Teşekkür Edenler:

Basketbol Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: