Konu Bilgileri
Konu: Basketbol Yazar: Anka
Okunma: 3228021 Yorum: 39594
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.22/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Murat Kaya 15.01.2021, Saat:15:02   
Prince eskisi gibi değil yalnız . Çok düştü son 2 senedir. Yani elbette lyi olur mevcut yapıya göre ama özellikle savunduğu oyuncu kara delik olabilir GS için. Son 2 senedir baya kötü durumda
Teşekkür Edenler:
SpartacusCrixus 15.01.2021, Saat:16:45   
Euroleague'de Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes beklediğim gibi galibiyet serisi yakaladılar. Arada bir iki mağlubiyet olsa bile serilerin devam edeceğini ve iki ekbimizinde f8'de olacağını düşünüyorum. İki ekibinde fikstürü gayet iyi, Fenerbahçe Beko'nun önü açık.

De Colo ve Perez sakatken sadece Lorenzo Brown'un üzerine kalan oyun vardı, Lorenzo Brown'da doğal olarak kaldıramadı. Marko Guduric'in dönüşü, üstüne De Colo ve Perez'in kadroya katılmasıyla kısa rotasyonunda yaşanan sorun çözülüyor. Düşünülmeyen Johnny Hamilton yerine iyi bir uzun gelirse daha iyi olacak, gerisi Kokoskov'un antrenörlük becerisine bakar. Ben olsam Jerebko+Acy'i alırdım. Bir tane şütor 4 lazım.

Anadolu Efes'in fikstürü bence iyi, Larkin ve Micic hâlâ istikrarsız ve çembere gitmekten kaçınıyorlar. Bu ikilinin toparlanması, sakatlanan oyuncuların dönmesiyle takımın durumu daha iyi olacaktır. Dzanan Musa eklemesi gayet iyi oldu. Play-off'a kaçıncı sıradan girerse girsin Anadolu Efes'in favori olduğunu düşünüyorum. Ergin Ataman'ın rotasyonu iyi ayarlaması ve oyuncuların öz güven kazanmasını sağlaması şart. Shane Larkin mesela hata yapınca hemen kenara gelmesi doğru karar değil.
Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.
Teşekkür Edenler:
Ebruu 22.01.2021, Saat:22:25   
Jan Vesely, bambaşka olaysın Heart Heart Heart

Lacivert olmadan sarı sevilmez 
Teşekkür Edenler:
Jacknife 21.02.2021, Saat:19:04   

Teşekkür Edenler:
SpartacusCrixus 23.02.2021, Saat:00:54   
Sezon başında Işıl ve Tilbe Şenyürek'in takımdan ayrılması ve Bria Hartley'in sözleşme yeniledikten sonra Wnba'da sakatlanmasıyla kadro kurmakta zorlanmuştık. Kıta dışı hakkımızı Courtney Williams ve Mercedes Russell'dan yana kullanmıştık. Sezon ortasında Quanitra hamlesini yaptık. Courtney Williams'ın dedesinin vefatı sonrası ayrılmasıyla yerine Epiphany Prince ve Angel McCoughtry hamlesiyle son yılların en iyi kadrosunu kurma şansı bulduk ama bu defa Angel McCoughtry'in sakatlık yaşaması ve Wnba sezonu için kendini riske etmek istememesinden dolayı yine bir değişiklik yapmak zorunda kaldık. Hani bu kadar yap boz sonrası başarılı olmakta zor artık.

Angel McCoughtry yerine oyun tarzı farklı bir oyuncu tercihi yaptık. Sami Whitcomb sezonun kalanında Galatasaray forması giyecek.

Sami Whitcomb 2-3 pozisyonunda oynuyor sevdiğim oyunculardan, çok iyi şutör. Dış şutu ve orta mesafesi iyi, çembere güçlü gidebilen gününde olduğunda durdurulması zor bir skorer. Ama Angel McCoughtry gibi maç sıkıştığında topu verip sürekli bire bir üstünden çözüm üretmesini bekleyebileceğimiz bir isim değil. Sami Whitcomb ve Galatasaray adına hayırlı olmasını diliyorum. Kendi adıma sevindiğim bir transfer oldu.
Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak geldin, yine Türkiye'nin en iyi antrenörü olarak gidiyorsun, bir gün yarım kalan hikayeyi tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun Ergin Ataman.
Teşekkür Edenler:

Basketbol Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Hızlı Menü: